Reklama na webu

Reklamy na specificky zaměřených webech jsou velmi zajímavou investicí. Tuto službu Vám v omezené míře nabízíme i na tomto webu.

Reklamní prvky mohou být jak formou banneru, tak i textové. V případě zájmu nás kontaktujte přes formulář níže!

Nemáte banner? Nevadí, navrhneme ho za Vás. Na výběr máte jak klasický banner, tak banner animovaný.

  • Klasický banner – jde o obrázek daných rozměrů, který odkazuje na Vámi zadanou webovou stránku. Cena za návrh banneru je jednorázově 300,- Kč
  • Animovaný banner – jde o animovaný obrázek složený z několika prvků. Animované bannery jsou náročnější na množství načítaných dat, proto je banner navržen tak, aby se snadno a co nejrychleji načetl i na pomalejším internetu (například vyčerpaný datový limit na mobilním telefonu apod.) Animovaný banner je tak vytvořen formou neustálého vyměňování jednotlivých samostatných snímků, nebo formou klasické animace s využitím efektů jako znáte z TV apod. Tato druhá volba je náročná na načítání a může se tak zobrazit návštěvníkovi stránky až za několik sekund! Cena za návrh animovaného banneru je dle náročnosti od 600,- Kč.

Cena za vložení reklamy na tento web je stanovena dle požadavků zadavatele. Kontaktujte nás formulářem níže a cenu Vám nezávazně sdělíme!

Kontaktujte nás formulářem níže s Vaší představou a cenu Vám nezávazně vypočítáme.

ZAŠKRTNĚTE políčko a klikněte na ODESLAT...

[recaptcha]